Biznes

grandnovacenter.pl

Centrum biznesowe Warszawa


Czy marzyli Państwo o tym, by Państwa firma mogła rozwijać się prężnie w doskonałej lokalizacji na terenie Warszawy? Grand Nova Center zachęca do zapoznania się z naszą doskonałą ofertą a wsród niej wirtualne biuro, sale konferencyjne czy też gotowe spółki na sprzedaż. W razie ewentualnych pytań dotyczących naszej oferty, zachęcamy Państwa gorąco do kontaktu z naszą firmą.

www.iiaccounting.pl

Ewidencja środków trwałych


Nawiązujemy współpracę w zakresie finansów i rachunków zarówno w formie stałej współpracy, jak i jednorazowej pomocy. Dla naszych klientów prowadzimy m.in. księgę przychodów i rozchodów, rozliczamy podatki itd. W zakres naszych usług wchodzi również ewidencja środków trwałych, która jest niezbędna do zaliczenia amortyzacji w koszty działalności.

www.legall-odszkodowania.pl

Dopłaty do odszkodowań OC AC


Do naszej firmy mogą zwrócić się o pomoc osoby, którym odmówiono świadczenia powypadkowego, lub też które starają się o dopłaty do odszkodowań OC i AC, zarówno za straty częściowe, jak i całkowite. Analizujemy kosztorysy napraw, oferujemy również możliwość reprezentowania klienta w sądzie oraz przed towarzystwem ubezpieczeniowym.