Biznes

https:

Księgowość Bydgoszcz


Naszym zadaniem jest odciążenie Państwa ze wszystkich czynności administracyjno-fiskalnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe Fiskus z Bydgoszczy zajmuje się m.in. księgowością, prowadzeniem ewidencji, rozliczaniem ZUS oraz sporządzaniem deklaracji podatkowych. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej.

https:

Usługi księgowe


Przedsiębiorstwo Biuro BILL-1 z Bydgoszczy posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu wysokiej jakości usług księgowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Nasze usługi księgowe to bezpieczeństwo, profesjonalizm w każdym aspekcie przy jednoczesnej kompleksowości oferty. Serdecznie zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z możliwości jakie proponuje nasze przedsiębiorstwo. Zapraszamy do współpracy!

https:

Wdrożenie RODO


Na polskim rynku działamy już od kilku lat i zajmujemy się ochroną danych osobowych. Oferowane przez nas wdrożenie RODO polega na zaprojektowaniu rozwiązań organizacyjnych i technicznych, wraz z przygotowaniem dokumentacji oraz szkoleń pracowniczych. Proponujemy także audyt bezpieczeństwa systemów IT.

https:

Biuro rachunkowe


Jeżeli jesteś zmęczony nieustanną realizacją obowiązków biurokratycznych, które narzuca na przedsiębiorców ustawodawca, to możesz skorzystać z dodatkowej pomocy. ASBusiness to biuro rachunkowe z województwa mazowieckiego, które posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie zarówno optymalizacji podatkowej, jak i też sporządzania wymaganej przez fiskusa i urzędników dokumentacji, w postaci deklaracji VAT, PIT, czy CIT. Ponadto zajmiemy się także organizacją obiegu dokumentacji kadrowo-płacowej, z uwzględnieniem składek na ZUS.

https:

Autoryzowany doradca


Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego specjalisty, zachęcamy do wizyty na stronie internetowej autoryzowanego doradcy NewConnect, przedsiębiorstwa Capital One Advisers. Współpracując z tym alternatywnym rynkiem giełdowym, firma zapewnia w pełni kompleksowe usługi idealnie odpowiadające indywidualnym możliwościom i oczekiwaniom przedsiębiorców.

https:

Prowadzenie kadr


Księgowość, rachunkowość, prowadzenie kadr i płac dla każdego przedsiębiorstwa. Golden Tax z Warszawy zaprasza. Wszelkie działania wykonujemy również przez internet. Nie zwlekaj jeśli szukasz księgowej. Już dziś zajrzyj na naszą stronę, poznaj wszystkie szczegóły współpracy i umów się na konsultację.

https:

Kancelaria adwokacka


Jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną, podejrzaną bądź oskarżoną w procesie z dziedziny prawa karnego, potrzebny Ci skuteczny reprezentant. Poszukujesz kancelarii adwokackiej w Krakowie? Mecenas doktor Piotr Sołhaj jest uznanym adwokatem specjalizującym się również w innych dziedzinach prawa. Zajmujemy się sprawami kompleksowo - od poradnictwa, poprzez sporządzanie odpowiednich pism i akt, na występowaniu w charakterze pełnomocnika kończąc. Zapraszamy do kontaktu każdą osobę, która potrzebuje pomocy prawnej.

https:

Kredyty konsolidacyjne online


Nasza firma zajmuje się pośrednictwem finansowymi, świadczymy nasze usługi też online. Wierzymy, że dla niektórych kredyty konsolidacyjne to najlepsza opcja. Zalety takiego rozwiązania to m.in. konieczność spłaty tylko jednej raty zamiast kilku, rozłożenie rat nawet do 144 miesięcy, możliwość pozyskania gotówki na inny cel, niskie oprocentowanie.

https:

Wymiana funtów


Jeśli pracowałeś w Wielkiej Brytanii i właśnie wróciłeś do domu z dopiero co zarobionymi pieniędzmi, zdecyduj się na wymianę funtów w naszym kantorze! Dlaczego warto się z tym pospieszyć? Wiele banknotów może krótko funkcjonować, dlatego zamiast czekać w nieskończoność na lepszą cenę, już teraz ciesz się pewnymi złotówkami!