Biznes

https:

Księgowość Bydgoszcz


Naszym zadaniem jest odciążenie Państwa ze wszystkich czynności administracyjno-fiskalnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe Fiskus z Bydgoszczy zajmuje się m.in. księgowością, prowadzeniem ewidencji, rozliczaniem ZUS oraz sporządzaniem deklaracji podatkowych. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej.

https:

Usługi księgowe


Przedsiębiorstwo Biuro BILL-1 z Bydgoszczy posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu wysokiej jakości usług księgowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Nasze usługi księgowe to bezpieczeństwo, profesjonalizm w każdym aspekcie przy jednoczesnej kompleksowości oferty. Serdecznie zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z możliwości jakie proponuje nasze przedsiębiorstwo. Zapraszamy do współpracy!

https:

Autoryzowany doradca


Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego specjalisty, zachęcamy do wizyty na stronie internetowej autoryzowanego doradcy NewConnect, przedsiębiorstwa Capital One Advisers. Współpracując z tym alternatywnym rynkiem giełdowym, firma zapewnia w pełni kompleksowe usługi idealnie odpowiadające indywidualnym możliwościom i oczekiwaniom przedsiębiorców.

https:

Kancelaria adwokacka


Jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną, podejrzaną bądź oskarżoną w procesie z dziedziny prawa karnego, potrzebny Ci skuteczny reprezentant. Poszukujesz kancelarii adwokackiej w Krakowie? Mecenas doktor Piotr Sołhaj jest uznanym adwokatem specjalizującym się również w innych dziedzinach prawa. Zajmujemy się sprawami kompleksowo - od poradnictwa, poprzez sporządzanie odpowiednich pism i akt, na występowaniu w charakterze pełnomocnika kończąc. Zapraszamy do kontaktu każdą osobę, która potrzebuje pomocy prawnej.

https:

Wymiana funtów


Jeśli pracowałeś w Wielkiej Brytanii i właśnie wróciłeś do domu z dopiero co zarobionymi pieniędzmi, zdecyduj się na wymianę funtów w naszym kantorze! Dlaczego warto się z tym pospieszyć? Wiele banknotów może krótko funkcjonować, dlatego zamiast czekać w nieskończoność na lepszą cenę, już teraz ciesz się pewnymi złotówkami!

https:

firma bhp Warszawa


O bezpieczeństwo trzeba dbać zarówno na stanowisku w biurze, jak i na magazynie. Nasza firma BHP obsługuje warszawskie przedsiębiorstwa w zakresie szkoleń wstępnych oraz okresowych. Przeprowadzamy postępowania powypadkowe oraz ocenę ryzyka zawodowego. Oferta obejmuje również dobór środków ochrony indywidualnej i środków gaśniczych.

https:

Ergo Hestia ubezpieczenie na życie


Zapewnienie odpowiedniej przyszłości dzieciom często stanowi dla rodziców bardzo duże wyzwanie, gdyż Ci zastanawiają się, co się stanie po ich śmierci. Ubezpieczenie na życie od Ergo Hestii stanowi gwarancję przydzielenia środków pieniężnych w przypadku wypadku lub nagłego zdarzenia losowego, który miałoby wpływ na życie lub zdrowie.

https:

Foliowanie


Firma Unobrand oferuje usługi w zakresie foliowania czasopism, broszur, książek, gadżetów oraz materiałów promocyjnych i reklamowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem umożliwiającym uzyskanie szczelnych, elastycznych i trwałych opakowań, nie tylko stanowiących zabezpieczenie produktu, ale też zapewniających ich estetyczny wygląd.

https:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Łódź


Proponujemy pomoc w ewidencjonowaniu zdarzeń gospodarczych w firmie. Prowadzenie ksiąg rachunkowych wykonujemy w zgodzie z ogólnie przyjętymi zasadami obowiązującymi w tym obszarze, a także zapewniając rzetelną realizację powierzonych nam zadań. Jednocześnie gwarantujemy stały wgląd do prowadzonych prac. Zapraszamy do naszego biura w Łodzi.

https:

Import z chin


Mnogość produktów zapewnia import z Chin, dlatego firma Mountain Business ma w swojej ofercie bezpieczny import między innymi akcesoriów kosmetycznych, motoryzacyjnych, kuchennych, biżuterii, zabawek czy nawet odzieży. Dbamy o bezpieczeństwo i doceniamy tych, którzy zaopatrzenie do swojego sklepu nabywają właśnie u nas. Dlatego zapoznaj się z ofertą dostępną na naszej stronie. Dowiedź się więcej o imporcie oraz eksporcie!

https:

Usługi dla biznesu


Nasza firma zajmuje się realizacją usług dla biznesu związanych ze wszystkimi najnowszymi rozwiązaniami w sektorze przedsiębiorstw. Proponujemy na przykład outsourcing który pozwalaj znacznie obniżyć koszty prowadzenia firmy, chociażby przez przyspieszenie realizacji usług i zmniejszenie zatrudnienia. Skorzystanie ze specjalistów zewnętrznych umożliwia dostęp do najnowszej wiedzy oraz skupienie się tylko na najistotniejszych procesach.

https:

Odzyskiwanie odszkodowań


Oferujemy doradztwo na każdym etapie trwania postępowania. Odzyskiwanie odszkodowań z OC sprawcy oznacza, że kwota, którą chcemy uzyskać, powinna pokryć uszczerbek na zdrowiu, leczenie oraz możliwą naprawę samochodu, jeśli uległ uszkodzeniu. Zajmujemy się zebraniem dokumentacji, prowadzeniem sprawy oraz oceną poniesionych szkód.