Księgowość

https:

dGCS Biznesmen oferuje program do księgowości


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie również program do księgowości. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie łatwiejszego sposobu na wykonywanie potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach rachunków. Dzięki nim możliwe jest łatwiejsze generowanie dokumentów.

e-taxonline.pl

Księgowość internetowa


Zajmujemy się działalnością usługową, zapewniając naszym Klientom możliwość skorzystania z programu, który wspiera osoby zajmujące się jednoosobową działalnością gospodarczą. Nasza firma ma do zaoferowania system, dzięki któremu do Twojej firmy będzie mogła zostać zdrożona księgowość internetowa. Za jego pomocą możliwe jest prowadzenie ewidencji KpiR oraz VAT, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, obliczanie składek ZUS i podatku VAT, a nawet wystawianie faktur i innych dokumentów.

https:

Księgowość Dąbrowa Górnicza


W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się pełnieniem kompleksowych usług na zlecenie Klientów Biznesowych. Oferujemy Państwu pełną księgowość, którą prowadzi właścicielka biura rachunkowego Śmigiel&Śmigiel. Sporządzamy deklaracje miesięczne, przekazywane następnie do Urzędu Skarbowego i ZUS. Weryfikujemy dostarczane dokumenty oraz przeprowadzamy analizy biznesowe.

komornikgrzelewski.pl

http://komornikgrzelewski.pl


Strona internetowa Kancelarii Komorniczej w Słubicach udostępnia interesantom wzór wniosku egzekucyjnego w formacie PDF, dostępnego do pobrania na komputer. Uprawnienia egzekucyjnego majątku w postaci ruchomości i nieruchomości, nałożone przez polskie prawo, wykonuje komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski. Zakres działań obejmuje egzekucje świadczeń pieniężnych z wynagrodzenia za pracę, nieruchomości, rachunków bankowych, statków morskich, praw majątkowych i innych wierzytelności.

https:

Adwokat Lędziny


Nasza lędzińska kancelaria radców prawnych oferuje pomoc zarówno osobom indywidualnym, jak i biznesowym. Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, administracyjnych oraz zajmujemy się odszkodowaniami. W przypadku spraw handlowych oraz procesowych wsparcia udziela współpracującymi z nami adwokat.

https:

Odszkodowania Zabrze


Artur Wojan to adwokat, który prowadzi swoją Kancelarię Prawną w Zabrzu. Oferuje ona pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów prawnych. To właśnie tutaj możesz się zgłosić z zagadnieniami związanymi z odszkodowaniami, prawem cywilnym, karnym, gospodarczym, handlowym, czy nawet rodzinnym. Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową, a zapoznasz się z wszelkimi szczegółowymi informacjami. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu, w celu ustalenia warunków współpracy.

https:

rozwody Bydgoszcz


Prowadzimy naszą kancelarię radcowską w Bydgoszczy. Posiadamy praktykę i duże doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi m.in. udzielanie porad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego, a także karnego. Zajmujemy się ponadto reprezentowaniem klientów przed sądami wszystkich instancji, uzyskiwaniem odszkodowań, czy też sporządzaniem pism procesowych. Naszą specjalizacją są także rozwody, sprawy o alimenty oraz separację.

www.kancelariazawisza.pl

Porady prawne


W siedzibie głównej naszej kancelarii w Gliwicach zainteresowane osoby mogą uzyskać darmowe porady prawne w zakresie m.in. administracji, spadków i ubezpieczeń społecznych. Takie spotkanie z naszymi radcami możliwe jest w każdy piątek w godzinach 11:00 - 16:00, na wizytę należy się jednak umówić telefonicznie. Darmowe spotkania nie obejmują m.in. sporządzania pism, reprezentowania czy negocjacji.

www.notariusz-warszawa.info

Notariusze Warszawa


Akty, poświadczenia, protokoły - przygotowaniem tych dokumentów zajmują się notariusze. Warszawa jest miastem, w którym zyskasz najbardziej profesjonalne usługi w tym zakresie. W naszej kancelarii możesz liczyć na odpowiedzialność i rzetelność, które charakteryzują wszystkich pracujących tu notariuszy. Przyjdź do stolicy i wybierz najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

adwokat-olbrys.pl

Adwokat Bydgoszcz


Łukasz Olbryś, to adwokat prowadzący swoją kancelarię w Bydgoszczy. Biuro świadczy pomoc z zakresu prawa m.in.: gospodarczego, rodzinnego, własności intelektualnej oraz karnego i cywilnego. Świadczenie kierowane jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób cywilnych. Wymagane jest wcześniejsze umówienie wizyty: mailowo, przez telefon lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

www.kancelaria-jgbsp.pl

Radca prawny


Nasza kancelaria powstała w 2006 roku i ma swoją siedzibę w Bydgoszczy. Ofertę świadczenia pomocy udziela nasz radca prawny w sprawach m.in. prawa pracy, cywilnego i rodzinnego, ochrony informacji, spadkowego czy w przypadku spraw sądowych. Ponadto, nasze działania obejmują również doradzanie w sprawach rozwodowych i alimentów.

www.kancelariapiekarski.pl

Obsługa prawna firm Warszawa


Kancelaria może świadczyć usługi na odległość, w formie jednorazowej, jak i przez dłuższy okres czasu. Możliwa jest jednak także obsługa prawna firm. Zajmujemy się przeprowadzaniem fuzji i przekształceń przedsiębiorstw, udzielamy porad prawnych. Obsługujemy zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie.

https:

Mieszkanie Plus Wroclaw


W wielu miastach Polski powstają nieruchomości w ramach programu Mieszkanie Plus, które lokatorzy mogą wynająć z możliwością samego najmu lub dodatkową opcją dojścia do własności. W ramach rządowego planu udostępniane są również lokale we Wrocławiu, a w całym kraju ma z tego docelowo skorzystać 100 tysięcy ludzi.

www.radcagdynia.pl

radca prawny Trójmiasto


Radca prawny prowadzący własną kancelarię adwokacką zajmuje się m.in. udzielaniem porad, wystawianiem opinii prawnych, sporządzaniem pism i wzorów dokumentów, a także reprezentowaniem klientów przed sądem w sprawach karnych, rodzinnych, cywilnych, gospodarczych, a także dot. prawa zobowiązań. Biuro znajduje się w Gdyni (Trójmiasto)

tomczak.pl

Ład korporacyjny


Celem prowadzonej przez nas działalności jest wspieranie podmiotów gospodarczych, którzy zajmują się działalnością w rozmaitych branżach i są firmami różnej wielkości. Kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka zajmuje się ładem korporacyjnym, praktyką okołogiełgową, nieruchomościową, a także transakcyjną. W związku z potrzebami reprezentujemy też szereg węższych specjalności, których podejmuje się konkretny adwokat. Prawo pracy, które jest jedną z nich, odnosi się do takich kwestii jak warunki zatrudnienia, rynek i wiele innych.