Księgowość

https:

Obsługa kadrowo - płacowa


Przedstawiamy Państwu firmę, której specjalizacją jest obsługa kadrowo - płacowa. W ofercie znajdują się również usługi rachunkowe, BHP oraz ppoż. Organizujemy szkolenia, jak również prowadzimy pełną księgowość dla naszych partnerów. Zachęcamy do tego, by zaufać najlepszym i skorzystać z naszej oferty!

bik-czyszczenie.pl

bik-czyszczenie.pl


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów pracujących w naszej firmie. Są to osoby, których zadaniem jest stworzenie dla naszych klientów pozytywnej historii kredytowej. To działania, które mają na celu uwiarygodnić Państwa osobę w oczach instytucji udzielającej kredytu i obejmują między innymi czyszczenie BIK: www.bik-czyszczenie.pl.

biuropetra.pl

biuropetra.pl/pl/oferta/obsluga_ksiegowa_i_kadrowo-placowa/


Z pewnością skorzystanie z profesjonalnych usług księgowych biura Petra będzie wiązało się dla Państwa z najwyższą satysfakcja oraz zadowoleniem. Dbamy o bezpieczeństwo spraw finansowych firm decydujących się na współpracę z naszym biurem. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej niepowtarzalnej oferty.

www.biznesmen.com.pl

dGCS Biznesmen oferuje program do księgowości


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie również program do księgowości. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie łatwiejszego sposobu na wykonywanie potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach rachunków. Dzięki nim możliwe jest łatwiejsze generowanie dokumentów.

www.finglob.pl

www.finglob.pl


Profesjonalnie prowadzona księgowość jest kluczem do sukcesu w wielu firmach. W poznańskim biurze rachunkowym oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonych specjalistów. Pragniemy w ten sposób odciążyć Wasze działania w zakresie prowadzenia ksiąg oraz obsługi kadrowo-płacowej. Pragniemy również zapewnić o dyskrecji naszych pracowników.

www.biuroagat.pl

Agat


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze usługi księgowe na rynku. AGAT proponuje zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej witryny internetowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

www.meritoros.pl

Meritoros


Firma Meritoros łączy tradycyjną księgowość, opartą na obsłudze kadrowo-płacowej z nowoczesnością i elastycznością. Tym, co nas wyróżnia jest umożliwienie skorzystania z profesjonalnej asysty prawnej i doradztwa finansowego, a także specjalistycznych usług administracyjnych oraz zarządzania płatnościami.

finka.pl

Finka-KPR : Księga przychodów i rozchodów


Proponujemy Państwu rozwiązanie, które pozwoli na szybkie, bezbłędne i wygodne tworzenie różnego rodzaju zestawień podatkowych i księgowych. Program Finka-KPR Księga przychodów i rozchodów jest wykorzystywane przez wiele przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Firma TIK-SOFT proponuje narzędzie w kilku różnych pakietach.

e-taxonline.pl

http://e-taxonline.pl/


Księgowość internetowa to nowatorski sposób na kontrolowanie finansów firmy, wystawianie faktur oraz organizacje rozliczeń podatkowych bez wychodzenia z domu. Biuro rachunkowe FRESZ sp. z o.o. znacznie odciąży Ciebie od obowiązków formalnych, pozwalając Ci na skupienie się na rozwoju działalności. Poznaj szczegóły na stronie.

www.pgaudyt.pl

http://www.pgaudyt.pl


Proponujemy Państwu szeroki zakres usług, które mają na celu optymalizację finansową i podatkową Państwa działalności gospodarczej. PG Audyt przejmie na siebie waszą księgowość, podpowie jakimi działaniami można ograniczyć koszty prowadzenia biznesu, a także przeprowadzi audyt finansowy i sprawdzi bilans finansowy Twojego przedsiębiorstwa.

www.beneficio.pl

http://www.beneficio.pl/


Nasza firma oferuje coś więcej, niż tradycyjne biura rachunkowe działające w Warszawie - jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych osób, które na obsłudze kadrowo-płacowej znają się jak nikt inny. Cechuje nas zaangażowanie oraz dbałość o rzetelność wykonywanych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i kontaktu.

www.dmstax.com

http://www.dmstax.com/


W ramach obsługi, którą oferujemy wrocławskim firmom, zapewniamy pełną księgowość, kompleksowe doradztwo podatkowe oraz stałe wsparcie ekspertów DMS TAX. Wskazujemy m.in. na najkorzystniejsze optymalizacje. Pomagamy w realizacji podstawowych i codziennych zadań z zakresu spraw kadrowo-płacowych. Obsługę dostosowujemy do indywidualnych wymagań Klienta.

brpsmigiel.pl

http://brpsmigiel.pl/ksiegowosc


W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się pełnieniem kompleksowych usług na zlecenie Klientów Biznesowych. Oferujemy Państwu pełną księgowość, którą prowadzi właścicielka biura rachunkowego Śmigiel&Śmigiel. Sporządzamy deklaracje miesięczne, przekazywane następnie do Urzędu Skarbowego i ZUS. Weryfikujemy dostarczane dokumenty oraz przeprowadzamy analizy biznesowe.

rachunkowosckrakow.pl

rachunkowosckrakow.pl


Już od wielu lat świadczymy na rzecz naszych klientów usługi księgowe w Krakowie. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i ciągła nauka sprawiają, że potrafimy skutecznie wzbijać się na wyżyny profesjonalizmu. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy jeszcze dziś - oszczędzicie sobie Państwo niepotrzebnych poszukiwań alternatyw.

www.pretios.pl

http://www.pretios.pl/


Nasza firma świadczy profesjonalne usługi rachunkowe. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Wykonamy tu dla Państwa kompleksową obsługę finansową firm, w tym między innymi prowadzenie ksiąg podatkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w stolicy!