Księgowość

https:

dGCS Biznesmen oferuje program do księgowości


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie również program do księgowości. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie łatwiejszego sposobu na wykonywanie potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach rachunków. Dzięki nim możliwe jest łatwiejsze generowanie dokumentów.

www.biuroagat.pl

Agat


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze usługi księgowe na rynku. AGAT proponuje zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej witryny internetowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

e-taxonline.pl

http://e-taxonline.pl/


Księgowość internetowa to nowatorski sposób na kontrolowanie finansów firmy, wystawianie faktur oraz organizacje rozliczeń podatkowych bez wychodzenia z domu. Biuro rachunkowe FRESZ sp. z o.o. znacznie odciąży Ciebie od obowiązków formalnych, pozwalając Ci na skupienie się na rozwoju działalności. Poznaj szczegóły na stronie.

brpsmigiel.pl

Księgowość Dąbrowa Górnicza


W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się pełnieniem kompleksowych usług na zlecenie Klientów Biznesowych. Oferujemy Państwu pełną księgowość, którą prowadzi właścicielka biura rachunkowego Śmigiel&Śmigiel. Sporządzamy deklaracje miesięczne, przekazywane następnie do Urzędu Skarbowego i ZUS. Weryfikujemy dostarczane dokumenty oraz przeprowadzamy analizy biznesowe.

komornikgrzelewski.pl

http://komornikgrzelewski.pl


Strona internetowa Kancelarii Komorniczej w Słubicach udostępnia interesantom wzór wniosku egzekucyjnego w formacie PDF, dostępnego do pobrania na komputer. Uprawnienia egzekucyjnego majątku w postaci ruchomości i nieruchomości, nałożone przez polskie prawo, wykonuje komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski. Zakres działań obejmuje egzekucje świadczeń pieniężnych z wynagrodzenia za pracę, nieruchomości, rachunków bankowych, statków morskich, praw majątkowych i innych wierzytelności.

radcaprawnyefm.pl

Warszawa radca prawny


W ramach swoich usług, radcy prawni z kancelarii Elżbieta Figat-Michalak z Warszawy proponują różnorodne porady prawne, doradztwo w zakresie mediacji, czy kredytów frankowych oraz wielu innych problemów, związanych z prawem. Działając zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej, proponują różne rozwiązania swoim klientom. Nasz radca pomoże Państwu w kompletowaniu dokumentów, postępowaniu przygotowawczym i sądowniczym oraz wielu innych dziedzinach życia prawnego. Zachęcamy zatem do odwiedzenia kancelarii.

https:

Adwokat Lędziny


Nasza lędzińska kancelaria radców prawnych oferuje pomoc zarówno osobom indywidualnym, jak i biznesowym. Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, administracyjnych oraz zajmujemy się odszkodowaniami. W przypadku spraw handlowych oraz procesowych wsparcia udziela współpracującymi z nami adwokat.

www.adwokatszewczak.pl

kancelaria adwokacka


W naszej kancelarii prawniczej o rozwiązanie Państwa problemu prawnego zadba nasz wykwalifikowany adwokat. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza kancelaria. To tutaj przyjmujemy klientów, którzy zmagają się z problemami z różnych dziedzin prawa: cywilnego, rodzinnego, karnego, prawa pracy, czy administracyjnego. Nasza adwokat z Warszawy podejmuje się również realizacji zadań w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług.

adwokat-wojan.pl

Odszkodowania Zabrze


Artur Wojan to adwokat, który prowadzi swoją Kancelarię Prawną w Zabrzu. Oferuje ona pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów prawnych. To właśnie tutaj możesz się zgłosić z zagadnieniami związanymi z odszkodowaniami, prawem cywilnym, karnym, gospodarczym, handlowym, czy nawet rodzinnym. Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową, a zapoznasz się z wszelkimi szczegółowymi informacjami. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu, w celu ustalenia warunków współpracy.

adamek-balcerowicz.pl

rozwody Bydgoszcz


Prowadzimy naszą kancelarię radcowską w Bydgoszczy. Posiadamy praktykę i duże doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi m.in. udzielanie porad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego, a także karnego. Zajmujemy się ponadto reprezentowaniem klientów przed sądami wszystkich instancji, uzyskiwaniem odszkodowań, czy też sporządzaniem pism procesowych. Naszą specjalizacją są także rozwody, sprawy o alimenty oraz separację.

www.kancelariazawisza.pl

Porady prawne


W siedzibie głównej naszej kancelarii w Gliwicach zainteresowane osoby mogą uzyskać darmowe porady prawne w zakresie m.in. administracji, spadków i ubezpieczeń społecznych. Takie spotkanie z naszymi radcami możliwe jest w każdy piątek w godzinach 11:00 - 16:00, na wizytę należy się jednak umówić telefonicznie. Darmowe spotkania nie obejmują m.in. sporządzania pism, reprezentowania czy negocjacji.