Księgowość

https:

Księgowość Dąbrowa Górnicza


W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się pełnieniem kompleksowych usług na zlecenie Klientów Biznesowych. Oferujemy Państwu pełną księgowość, którą prowadzi właścicielka biura rachunkowego Śmigiel&Śmigiel. Sporządzamy deklaracje miesięczne, przekazywane następnie do Urzędu Skarbowego i ZUS. Weryfikujemy dostarczane dokumenty oraz przeprowadzamy analizy biznesowe.

komornikgrzelewski.pl

http://komornikgrzelewski.pl


Strona internetowa Kancelarii Komorniczej w Słubicach udostępnia interesantom wzór wniosku egzekucyjnego w formacie PDF, dostępnego do pobrania na komputer. Uprawnienia egzekucyjnego majątku w postaci ruchomości i nieruchomości, nałożone przez polskie prawo, wykonuje komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski. Zakres działań obejmuje egzekucje świadczeń pieniężnych z wynagrodzenia za pracę, nieruchomości, rachunków bankowych, statków morskich, praw majątkowych i innych wierzytelności.

https:

rozwody Bydgoszcz


Prowadzimy naszą kancelarię radcowską w Bydgoszczy. Posiadamy praktykę i duże doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi m.in. udzielanie porad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego, a także karnego. Zajmujemy się ponadto reprezentowaniem klientów przed sądami wszystkich instancji, uzyskiwaniem odszkodowań, czy też sporządzaniem pism procesowych. Naszą specjalizacją są także rozwody, sprawy o alimenty oraz separację.

https:

Notariusze Warszawa


Akty, poświadczenia, protokoły - przygotowaniem tych dokumentów zajmują się notariusze. Warszawa jest miastem, w którym zyskasz najbardziej profesjonalne usługi w tym zakresie. W naszej kancelarii możesz liczyć na odpowiedzialność i rzetelność, które charakteryzują wszystkich pracujących tu notariuszy. Przyjdź do stolicy i wybierz najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

www.radcaprawnykolobrzeg.pl

Pomoc prawna


Kancelaria świadczy kompleksowe wsparcie, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom czy organizacjom. Pomoc prawna obejmuje sporządzenie wszelkich wniosków i niezbędnej dokumentacji, a także reprezentowanie klientów przed organami administracyjnymi i sądami. Kancelaria oferuje także wsparcie w przygotowaniu materiału dowodowego.

kancelariaposyniak.pl

notariusz Szczecin centrum


Usługi świadczone są bezpośrednio w biurze mieszczącym się w centrum Szczecina. Notariusz realizuje czynności dotyczące między innymi sporządzania aktów i poświadczeń, a także spisywania protokołów czy przyjmowania na przechowanie papierów wartościowych i innych dokumentów. Opłaty i dodatkowe informacje znajdują się na stronie.

www.radcaprawny-lublin.pl

Rozwody Lublin


Sprawami wchodzącymi w zakres prawa rodzinnego, takimi jak rozwody, czy też alimenty, zajmują się radcy prawni z kancelarii mającej siedzibę w Lublinie. Prawnicy zajmują się udzielaniem porad, sporządzaniem pozwów oraz wniosków dowodowych poświadczających trwały rozpad pożycia małżeńskiego, a także reprezentowaniem klienta przed sądem w charakterze pełnomocnika. Ponadto przyjmują również sprawy o separację, ustalenie kontaktu z dziećmi, podział majątku, czy też ograniczenia bądź pozbawienie władzy rodzicielskiej.

https:

Adwokat Warszawa


Zajmujemy się między innymi obroną podczas spraw karnych. Ponadto Adwokat w Warszawie zajmuje się także doradztwem prawnym z zakresu regulacji gospodarczych. Dodatkowo prowadzi sprawy z takich obszarów, jak podział majątku, spadku czy zniesienie współwłasności. W celu skorzystania z naszych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość na adres e-mail.

https:

prywatny detektyw jelenia góra


Sprawdź dlaczego warto skorzystać z pomocy prywatnego detektywa! Jelenia Góra to jedno z miast w których stacjonujemy i wykonujemy dla Państwa usługi. Dbamy o bezpieczeństwo oraz o dyskrecję, a poza tym zapewniamy Państwu możliwie jak najszybsze rozwiązanie sprawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

https:

Antywindykacja Poznań


Jesteśmy kancelarią działającą na terenie Poznania, która oferuje pomoc dla osób zadłużonych. Antywindykacja polega przede wszystkim na realizacji działań na etapie postępowania sądowego lub egzekucyjnego, może również polegać na negocjacjach z wierzycielami, których efektem będzie umorzenie długu lub rozłożenie go na raty.