Księgowość

https:

Księgowość Dąbrowa Górnicza


W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się pełnieniem kompleksowych usług na zlecenie Klientów Biznesowych. Oferujemy Państwu pełną księgowość, którą prowadzi właścicielka biura rachunkowego Śmigiel&Śmigiel. Sporządzamy deklaracje miesięczne, przekazywane następnie do Urzędu Skarbowego i ZUS. Weryfikujemy dostarczane dokumenty oraz przeprowadzamy analizy biznesowe.

komornikgrzelewski.pl

http://komornikgrzelewski.pl


Strona internetowa Kancelarii Komorniczej w Słubicach udostępnia interesantom wzór wniosku egzekucyjnego w formacie PDF, dostępnego do pobrania na komputer. Uprawnienia egzekucyjnego majątku w postaci ruchomości i nieruchomości, nałożone przez polskie prawo, wykonuje komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski. Zakres działań obejmuje egzekucje świadczeń pieniężnych z wynagrodzenia za pracę, nieruchomości, rachunków bankowych, statków morskich, praw majątkowych i innych wierzytelności.

https:

rozwody Bydgoszcz


Prowadzimy naszą kancelarię radcowską w Bydgoszczy. Posiadamy praktykę i duże doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi m.in. udzielanie porad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego, a także karnego. Zajmujemy się ponadto reprezentowaniem klientów przed sądami wszystkich instancji, uzyskiwaniem odszkodowań, czy też sporządzaniem pism procesowych. Naszą specjalizacją są także rozwody, sprawy o alimenty oraz separację.

https:

Notariusze Warszawa


Akty, poświadczenia, protokoły - przygotowaniem tych dokumentów zajmują się notariusze. Warszawa jest miastem, w którym zyskasz najbardziej profesjonalne usługi w tym zakresie. W naszej kancelarii możesz liczyć na odpowiedzialność i rzetelność, które charakteryzują wszystkich pracujących tu notariuszy. Przyjdź do stolicy i wybierz najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

https:

notariusz Szczecin centrum


Usługi świadczone są bezpośrednio w biurze mieszczącym się w centrum Szczecina. Notariusz realizuje czynności dotyczące między innymi sporządzania aktów i poświadczeń, a także spisywania protokołów czy przyjmowania na przechowanie papierów wartościowych i innych dokumentów. Opłaty i dodatkowe informacje znajdują się na stronie.

https:

Adwokat Warszawa


Zajmujemy się między innymi obroną podczas spraw karnych. Ponadto Adwokat w Warszawie zajmuje się także doradztwem prawnym z zakresu regulacji gospodarczych. Dodatkowo prowadzi sprawy z takich obszarów, jak podział majątku, spadku czy zniesienie współwłasności. W celu skorzystania z naszych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość na adres e-mail.

adwokatsprawykarne.pl

Kancelaria adwokacka Gdańsk


Jeśli potrzebna jest Wam kancelaria adwokacka w okolicach Gdańska to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się wykonywaniem usług i rozmaitych porad prawnych tak dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw, stanowiąc również ich przedstawicielstwo podczas toczonych rozpraw. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi na naszej stronie internetowej.

grupa-atos.pl

Ochrona fizyczna obiektów


Dzięki naszym niezawodnym, profesjonalnym, specjalistycznym i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, nasi klienci mogą czuć się w pełni bezpiecznie. Naszą szeroką ofertę tworzy ochrona fizyczna obiektów, konwojowanie i wiele innych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Odwiedź nas już dziś i złóż zamówienie.

https:

Notariusz Gdynia


Działalność naszej kancelarii opiera się na świadczeniu usług z zakresu skomplikowanych zapisów prawnych. Notariusz z Gdyni zajmuje się bowiem umowami przedwstępnymi, umowami darowizn oraz sprzedaży. Ponadto zajmuje się również sporządzaniem testamentów, a następnie realizacją zawartej w nich woli zmarłych.

https:

Kancelaria prawna


Specjalizujemy się w postępowaniach dotyczących nieruchomości i procesów budowlanych, spółek, ładu korporacyjnego, transakcji fuzji i przejęć, energetyki i ochrony środowiska, zamówień publicznych oraz konkurencji. Nasza kancelaria prawna działa w ramach dwóch Departamentów - Transakcyjnego i Obsługi Gospodarczej oraz Procesowego i Spraw Indywidualnych.

https:

Dokument zabezpieczenia przed wybuchem


W niektórych środowiskach pracy ryzyko wystąpienia pożaru jest dużo większe niż w przeciętnym biurowcu. Dotyczy to na przykład miejsc, w których na co dzień używa się substancji łatwopalnych. Utworzymy dla was dokument zabezpieczenia przed wybuchem, który szczegółowo opisuje potencjalne zagrożenia oraz metody przeciwdziałania.

https:

Skup kabli elektrycznych


Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług recyklingowych. Prowadzimy skup kabli elektrycznych, wiązek samochodowych, miedzi, a także instalacji i przewodów telekomunikacyjnych. W ten sposób przyczyniamy się do ochrony otaczającego nas środowiska. Wszelkie formalności wypełniane są na miejscu.

https:

ozonowanie pomieszczeń


W związku z pandemią wzrosło zapotrzebowanie na dezynfekcję budynków i biur. Nową i skuteczniejszą formą jest ozonowanie pomieszczeń. Jest to również o tyle lepsze rozwiązanie, że nie pozostawia specyficznego zapachu chemikaliów i jest znacznie bezpieczniejsze od innych form usuwania wirusów i bakterii.

https:

Spółki prawnik


Swoje usługi kierujemy nie tylko do osób fizycznych, ale też firm i przedsiębiorstw. Oferujemy długofalową współpracę opartą o systematyczne prowadzenie spraw danej spółki. Prawnik jest w takim przypadku w stałej gotowości i natychmiastowo reaguje na pojawiające się problemy i komplikacje. Przygotowuje też regulaminy pracy i wynagrodzeń, umów o pracę i cywilnoprawnych oraz przeprowadza szkolenia dla kadry menadżerskiej z zakresu wielu dziedzin ustawodawstwa. Kontaktować się z nami można telefonicznie, mailowo i w siedzibie kancelarii w Krakowie.

https:

Adwokat podział majątku Warszawa


Do zakresu świadczonych przez nas usług należy pomoc w zakresie prawa rodzinnego oraz opiekuńczego. Adwokat podejmie się pomocy w sprawach o podział majątku wspólnego małżonków, a także ustanowienia rozdzielności. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów przed sądem I i II instancji, a także przed Sądem Najwyższym. Działamy na terenie Warszawy.