Księgowość

https:

Księgowość Dąbrowa Górnicza


W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się pełnieniem kompleksowych usług na zlecenie Klientów Biznesowych. Oferujemy Państwu pełną księgowość, którą prowadzi właścicielka biura rachunkowego Śmigiel&Śmigiel. Sporządzamy deklaracje miesięczne, przekazywane następnie do Urzędu Skarbowego i ZUS. Weryfikujemy dostarczane dokumenty oraz przeprowadzamy analizy biznesowe.

komornikgrzelewski.pl

http://komornikgrzelewski.pl


Strona internetowa Kancelarii Komorniczej w Słubicach udostępnia interesantom wzór wniosku egzekucyjnego w formacie PDF, dostępnego do pobrania na komputer. Uprawnienia egzekucyjnego majątku w postaci ruchomości i nieruchomości, nałożone przez polskie prawo, wykonuje komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski. Zakres działań obejmuje egzekucje świadczeń pieniężnych z wynagrodzenia za pracę, nieruchomości, rachunków bankowych, statków morskich, praw majątkowych i innych wierzytelności.

https:

Adwokat Lędziny


Nasza lędzińska kancelaria radców prawnych oferuje pomoc zarówno osobom indywidualnym, jak i biznesowym. Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, administracyjnych oraz zajmujemy się odszkodowaniami. W przypadku spraw handlowych oraz procesowych wsparcia udziela współpracującymi z nami adwokat.

https:

Odszkodowania Zabrze


Artur Wojan to adwokat, który prowadzi swoją Kancelarię Prawną w Zabrzu. Oferuje ona pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów prawnych. To właśnie tutaj możesz się zgłosić z zagadnieniami związanymi z odszkodowaniami, prawem cywilnym, karnym, gospodarczym, handlowym, czy nawet rodzinnym. Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową, a zapoznasz się z wszelkimi szczegółowymi informacjami. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu, w celu ustalenia warunków współpracy.

https:

rozwody Bydgoszcz


Prowadzimy naszą kancelarię radcowską w Bydgoszczy. Posiadamy praktykę i duże doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi m.in. udzielanie porad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego, a także karnego. Zajmujemy się ponadto reprezentowaniem klientów przed sądami wszystkich instancji, uzyskiwaniem odszkodowań, czy też sporządzaniem pism procesowych. Naszą specjalizacją są także rozwody, sprawy o alimenty oraz separację.

www.notariusz-warszawa.info

Notariusze Warszawa


Akty, poświadczenia, protokoły - przygotowaniem tych dokumentów zajmują się notariusze. Warszawa jest miastem, w którym zyskasz najbardziej profesjonalne usługi w tym zakresie. W naszej kancelarii możesz liczyć na odpowiedzialność i rzetelność, które charakteryzują wszystkich pracujących tu notariuszy. Przyjdź do stolicy i wybierz najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

https:

Mieszkanie Plus Wroclaw


W wielu miastach Polski powstają nieruchomości w ramach programu Mieszkanie Plus, które lokatorzy mogą wynająć z możliwością samego najmu lub dodatkową opcją dojścia do własności. W ramach rządowego planu udostępniane są również lokale we Wrocławiu, a w całym kraju ma z tego docelowo skorzystać 100 tysięcy ludzi.

tomczak.pl

Ład korporacyjny


Celem prowadzonej przez nas działalności jest wspieranie podmiotów gospodarczych, którzy zajmują się działalnością w rozmaitych branżach i są firmami różnej wielkości. Kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka zajmuje się ładem korporacyjnym, praktyką okołogiełgową, nieruchomościową, a także transakcyjną. W związku z potrzebami reprezentujemy też szereg węższych specjalności, których podejmuje się konkretny adwokat. Prawo pracy, które jest jedną z nich, odnosi się do takich kwestii jak warunki zatrudnienia, rynek i wiele innych.

kancelaria.iusconsultor.pl

Adwokat Lublin


Duże znaczenie ma prawna obsługa firm. Lublin nie jest co prawda jedynym większym miastem z bogatym rynkiem usług prawniczych, jednak bez żadnego problemu można znaleźć w nim firmy, gdzie pracuje adwokat. Lublin dzięki temu zyskuje, ponieważ przedsiębiorstwa nie łamią prawa i lepiej się rozwijają. Najczęściej, jako etatowy pracownik zatrudniany jest sprawdzony adwokat. Woj. lubelskie biorąc pod uwagę niewielkie odległości do granic kraju, wydaje się doskonałym miejscem na prowadzenie działalności gospodarczej, przekraczającej granice państwowe.

www.radcaprawnykolobrzeg.pl

Pomoc prawna


Kancelaria świadczy kompleksowe wsparcie, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom czy organizacjom. Pomoc prawna obejmuje sporządzenie wszelkich wniosków i niezbędnej dokumentacji, a także reprezentowanie klientów przed organami administracyjnymi i sądami. Kancelaria oferuje także wsparcie w przygotowaniu materiału dowodowego.

kancelariaposyniak.pl

notariusz Szczecin centrum


Usługi świadczone są bezpośrednio w biurze mieszczącym się w centrum Szczecina. Notariusz realizuje czynności dotyczące między innymi sporządzania aktów i poświadczeń, a także spisywania protokołów czy przyjmowania na przechowanie papierów wartościowych i innych dokumentów. Opłaty i dodatkowe informacje znajdują się na stronie.

wagemann.com.pl

rozwody Szczecin


Zakres działalności naszej kancelarii obejmuje m.in. prawo rodzinne. Nasi adwokaci pomogą przeprowadzić rozwody, dbając o interesy klienta. Dodatkowo oferujemy pomoc przy sprawach związanych z kwestią ustalenia prawa do opieki nad małoletnimi dziećmi, kontaktów, alimentów, a także podziału majątku między małżonkami. Zapraszamy do naszego biura w Szczecinie lub do skorzystania z usług on-line.

www.radcaprawny-lublin.pl

Rozwody Lublin


Sprawami wchodzącymi w zakres prawa rodzinnego, takimi jak rozwody, czy też alimenty, zajmują się radcy prawni z kancelarii mającej siedzibę w Lublinie. Prawnicy zajmują się udzielaniem porad, sporządzaniem pozwów oraz wniosków dowodowych poświadczających trwały rozpad pożycia małżeńskiego, a także reprezentowaniem klienta przed sądem w charakterze pełnomocnika. Ponadto przyjmują również sprawy o separację, ustalenie kontaktu z dziećmi, podział majątku, czy też ograniczenia bądź pozbawienie władzy rodzicielskiej.

https:

Adwokat Warszawa


Zajmujemy się między innymi obroną podczas spraw karnych. Ponadto Adwokat w Warszawie zajmuje się także doradztwem prawnym z zakresu regulacji gospodarczych. Dodatkowo prowadzi sprawy z takich obszarów, jak podział majątku, spadku czy zniesienie współwłasności. W celu skorzystania z naszych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość na adres e-mail.