Księgowość

https:

dGCS Biznesmen oferuje program do księgowości


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie również program do księgowości. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie łatwiejszego sposobu na wykonywanie potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach rachunków. Dzięki nim możliwe jest łatwiejsze generowanie dokumentów.

e-taxonline.pl

Księgowość internetowa


Zajmujemy się działalnością usługową, zapewniając naszym Klientom możliwość skorzystania z programu, który wspiera osoby zajmujące się jednoosobową działalnością gospodarczą. Nasza firma ma do zaoferowania system, dzięki któremu do Twojej firmy będzie mogła zostać zdrożona księgowość internetowa. Za jego pomocą możliwe jest prowadzenie ewidencji KpiR oraz VAT, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, obliczanie składek ZUS i podatku VAT, a nawet wystawianie faktur i innych dokumentów.

brpsmigiel.pl

Księgowość Dąbrowa Górnicza


W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się pełnieniem kompleksowych usług na zlecenie Klientów Biznesowych. Oferujemy Państwu pełną księgowość, którą prowadzi właścicielka biura rachunkowego Śmigiel&Śmigiel. Sporządzamy deklaracje miesięczne, przekazywane następnie do Urzędu Skarbowego i ZUS. Weryfikujemy dostarczane dokumenty oraz przeprowadzamy analizy biznesowe.

komornikgrzelewski.pl

http://komornikgrzelewski.pl


Strona internetowa Kancelarii Komorniczej w Słubicach udostępnia interesantom wzór wniosku egzekucyjnego w formacie PDF, dostępnego do pobrania na komputer. Uprawnienia egzekucyjnego majątku w postaci ruchomości i nieruchomości, nałożone przez polskie prawo, wykonuje komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski. Zakres działań obejmuje egzekucje świadczeń pieniężnych z wynagrodzenia za pracę, nieruchomości, rachunków bankowych, statków morskich, praw majątkowych i innych wierzytelności.

radcaprawnyefm.pl

Warszawa radca prawny


W ramach swoich usług, radcy prawni z kancelarii Elżbieta Figat-Michalak z Warszawy proponują różnorodne porady prawne, doradztwo w zakresie mediacji, czy kredytów frankowych oraz wielu innych problemów, związanych z prawem. Działając zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej, proponują różne rozwiązania swoim klientom. Nasz radca pomoże Państwu w kompletowaniu dokumentów, postępowaniu przygotowawczym i sądowniczym oraz wielu innych dziedzinach życia prawnego. Zachęcamy zatem do odwiedzenia kancelarii.

https:

Adwokat Lędziny


Nasza lędzińska kancelaria radców prawnych oferuje pomoc zarówno osobom indywidualnym, jak i biznesowym. Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, administracyjnych oraz zajmujemy się odszkodowaniami. W przypadku spraw handlowych oraz procesowych wsparcia udziela współpracującymi z nami adwokat.

www.adwokatszewczak.pl

kancelaria adwokacka


W naszej kancelarii prawniczej o rozwiązanie Państwa problemu prawnego zadba nasz wykwalifikowany adwokat. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza kancelaria. To tutaj przyjmujemy klientów, którzy zmagają się z problemami z różnych dziedzin prawa: cywilnego, rodzinnego, karnego, prawa pracy, czy administracyjnego. Nasza adwokat z Warszawy podejmuje się również realizacji zadań w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług.

adwokat-wojan.pl

Odszkodowania Zabrze


Artur Wojan to adwokat, który prowadzi swoją Kancelarię Prawną w Zabrzu. Oferuje ona pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów prawnych. To właśnie tutaj możesz się zgłosić z zagadnieniami związanymi z odszkodowaniami, prawem cywilnym, karnym, gospodarczym, handlowym, czy nawet rodzinnym. Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową, a zapoznasz się z wszelkimi szczegółowymi informacjami. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu, w celu ustalenia warunków współpracy.

adamek-balcerowicz.pl

rozwody Bydgoszcz


Prowadzimy naszą kancelarię radcowską w Bydgoszczy. Posiadamy praktykę i duże doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi m.in. udzielanie porad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego, a także karnego. Zajmujemy się ponadto reprezentowaniem klientów przed sądami wszystkich instancji, uzyskiwaniem odszkodowań, czy też sporządzaniem pism procesowych. Naszą specjalizacją są także rozwody, sprawy o alimenty oraz separację.

www.kancelariazawisza.pl

Porady prawne


W siedzibie głównej naszej kancelarii w Gliwicach zainteresowane osoby mogą uzyskać darmowe porady prawne w zakresie m.in. administracji, spadków i ubezpieczeń społecznych. Takie spotkanie z naszymi radcami możliwe jest w każdy piątek w godzinach 11:00 - 16:00, na wizytę należy się jednak umówić telefonicznie. Darmowe spotkania nie obejmują m.in. sporządzania pism, reprezentowania czy negocjacji.

mecenas-lodz.com.pl

Adwokat Łódź


W Łodzi znajdują się różnorodni adwokaci, czy radcy prawni. Jednym z nich jest adwokat dr Mariusz Olężałek, który swoją praktykę zawodową wykonuje we własnej Kancelarii Adwokackiej, przy ulicy Sterlinga. To osoba, które preferuje zagadnienia, związane zarówno z prawem karnym, sprawami rodzinnymi, rozwodami, a także wszelkie pojęcia z zakresu prawa autorskiego, czy dotyczących prawa pracay. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych usług - możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową dr Mariusza Olężałka, bądź skontaktować się bezpośrednio z mecenasem!

www.notariusz-warszawa.info

Notariusze Warszawa


Akty, poświadczenia, protokoły - przygotowaniem tych dokumentów zajmują się notariusze. Warszawa jest miastem, w którym zyskasz najbardziej profesjonalne usługi w tym zakresie. W naszej kancelarii możesz liczyć na odpowiedzialność i rzetelność, które charakteryzują wszystkich pracujących tu notariuszy. Przyjdź do stolicy i wybierz najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

adwokat-olbrys.pl

Adwokat Bydgoszcz


Łukasz Olbryś, to adwokat prowadzący swoją kancelarię w Bydgoszczy. Biuro świadczy pomoc z zakresu prawa m.in.: gospodarczego, rodzinnego, własności intelektualnej oraz karnego i cywilnego. Świadczenie kierowane jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób cywilnych. Wymagane jest wcześniejsze umówienie wizyty: mailowo, przez telefon lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

www.kancelaria-jgbsp.pl

Radca prawny


Nasza kancelaria powstała w 2006 roku i ma swoją siedzibę w Bydgoszczy. Ofertę świadczenia pomocy udziela nasz radca prawny w sprawach m.in. prawa pracy, cywilnego i rodzinnego, ochrony informacji, spadkowego czy w przypadku spraw sądowych. Ponadto, nasze działania obejmują również doradzanie w sprawach rozwodowych i alimentów.

molpiatkowski.pl

Adwokat Szczecin


Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych porad prawnych i usług oferowanych przez naszą kancelarię prawną. Pracują w niej wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani adwokaci, którzy rzetelnie podchodzą do każdej sprawy. Nasza propozycja obejmuje usługi w zakresie: prawa cywilnego, podatkowego, administracyjnego, rodzinnego, karnego i karnego skarbowego oraz innych. Zapraszamy na stronę internetową i do odwiedzenia naszej placówki w Szczecinie.