Przemysł, produkcja

www.delfin-polska.pl

Przydomowe oczyszczalnie ścieków


Nie wszystkie przydomowe oczyszczalnie ścieków są zakładane, ale na pewno zamontowane zostaną w naszej, ponieważ tata jest rzeźnikiem i będzie przygotowywał dla sklepów mięsnych różnego rodzaju wędliny, ale nie tylko. Dlatego ważne są u nas separatory tłuszczów, by oczyszczalnia wciąż sprawnie działała i się nie zapychała zbyt szybko.

masa.com.pl

Naprawa wag


Pod warunkiem, że bardzo ważna jest dla Ciebie niezawodna kategoria sprzedawanych wyrobów jak również uczynne, a także przychylne postawa wobec partnerów, to zachęcamy do zapoznania się z asortymentem przedsiębiorstwa MASA Zenon Kolankowski. Nietuzinkowa oferta zrzeszająca mnóstwo akcesoriów i usług jak na przykład naprawa wag, wagi kolejowe, wagi platformowe, mierniki wagowe, podzespoły do wag oraz terminale wagowe, to wybrany z zasadniczych przymiotów pracy, który stał się uznany przez dużą ilość klientów.

www.adamex.pl

Wózki dziecięce


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z unikalnej oferty naszej firmy, która obejmuje szeroki wybór akcesoriów dla dzieci - Adamex. Fotelik samochodowy to produkt, który musi spełniać narzucone warunki bezpieczeństwa oraz charakteryzować się wysokimi parametrami użyteczności. Zapraszamy na stronę www.adamex.pl!

crowncenter.pl

Odlewnie w Polsce


Przedsiębiorstwo Crown Center specjalizuje się w produkcji elementów takich jak słupy, zegary, umywalni, artykuły przemysłu maszynowego i wiele innych. Wykonywane przez nas akcesoria przygotowujemy przy wykorzystaniu techniki odlewu materiałów nieżeliwnych. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z asortymentem.

https:

Stacje meteorologiczne


Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej A-Ster w Krakowie oferuje zaawansowane technologicznie stacje meteorologiczne, które przewidują pogodę z wysoką dokładnością. To systemy analizujące zmiany ciśnienia atmosferycznego, zachmurzenie, temperaturę oraz wilgotność powietrza. W ofercie również anemometry.

https:

Producent oświetlenia led


Dysponująca ponad 20-letnim doświadczeniem w branży firma ROSA to ceniony zarówno w Polsce, jak i na świecie producent oświetlenia LED. Działamy w oparciu o znajomość najnowszych, najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Naszą specjalnością jest wytwarzanie kompletnych systemów oraz elementów lamp ulicznych, parkowych.

https:

Blacha zimnowalcowana


Szukasz wytrzymałego surowca do instalacji grzewczych lub wyrobu sprzętu AGD? Przedsiębiorstwo Serwistal gwarantuje materiały najwyższej jakości. W szczególności polecanym przez nas produktem jest blacha zimnowalcowana o normalnej lub ulepszonej jakości powierzchni, z opcją oliwienia lub nieoliwienia. Tworzywo uzyskiwane jest dzięki metodzie modelowania za pomocą niskiej temperatury, co wpływa na jego wytrzymałość.

www.global.iap.pl

Tani beton


W naszym asortymencie znajdziecie liczne urządzenia, jakie sprawdzają się w szczególności w licznych firmach budowlanych do wykonywania odpowiednich zadań, ich przyspieszenia, a także ułatwienia, jak na przykład oferowana przez nas betonomieszarka. W ofercie posiadamy również tani beton wysokiej jakości.

https:

Gry planszowe wojenne


W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się wspaniałe gry planszowe, zarówno strategiczne, logiczne, przygodowe, imprezowe, jak i familijne! Wszystkie z nich odznaczają się wysoką jakością i są jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie każdego klienta, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy zatem również Ciebie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej!

https:

Sprzęt do prac na wysokości


Specjalnością firmy Accen są precyzyjnie wykonane produkty w niezwykle konkurencyjnych cenach. Oferta asortymentu produktów nienagannej firmy przedsiębiorstwa to wyroby doskonałej klasy np. sprzęt do prac na wysokości, sprzęt zabezpieczający przed upadkiem, siatki bezpieczeństwa, stałe systemy asekuracyjne, sprzęt ochrony indywidualnej, które na pewno dogodzą Państwa potrzebom. Najlepszy sprzęt do prac na wysokości tylko u nas!

https:

Gadżety na wieczór kawalerski


W ofercie naszego sklepu znajdziesz oryginalne, zabawne gadżety na wieczór kawalerski. Dostępne u nas gry planszowe, kieliszki i inne akcesoria urozmaicą to szczególne wydarzenie. Proponujemy gry dla par, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla przyszłego pana młodego. Dostępne w naszym sklepie zabawne artykuły pomogą zbudować odpowiedni nastrój zarówno podczas imprez z kolegami, jak i podczas intymnych chwil z partnerką.

oki-event.com

imprezy integracyjne dla firm


Chcesz zorganizować spotkanie pracownicze dla osób z Twojego przedsiębiorstwa, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Zrobimy to za Ciebie - nasz zespół w sposób kompleksowy organizuje imprezy integracyjne dla firm. Zaczynając od wyboru miejsca dostosowanego do Twoich upodobań, przez nadanie wyjątkowej tematyki, aż po rozrywkę i obsługę techniczną.

https:

Escape room dla dzieci


Nasz dom zagadek w Warszawie oferuje przygotowanie specjalnego escape room dla dzieci. Istnieje możliwość zorganizowania u nas imprezy okolicznościowej, w tym np. urodzin dla pociechy. W ramach oferty zadbamy o animatora, dodatkowe zabawy i gry planszowe, a także catering i prezenty. Wejdź na naszą stronę i wybierz wyzwanie!

sps-namioty.pl

Wynajem namiotów - Smoliński Party Service


Jeżeli szukają Państwo przenośnych konstrukcji, które pozwolą na zorganizowanie wydarzeń w plenerze, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Smoliński Party Service. Oferujemy wynajem namiotów na imprezy okolicznościowe i wydarzenia innego typu, zapewniając szeroki wybór najlepszych konstrukcji, wyróżniających się pod względem estetyki oraz solidności. Są trwałe, odpowiednio zabezpieczają przed deszczem, wiatrem i słońcem, a także są wyjątkowo eleganckie, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji.