Przemysł, produkcja

https:

Przydomowe oczyszczalnie ścieków


Nie wszystkie przydomowe oczyszczalnie ścieków są zakładane, ale na pewno zamontowane zostaną w naszej, ponieważ tata jest rzeźnikiem i będzie przygotowywał dla sklepów mięsnych różnego rodzaju wędliny, ale nie tylko. Dlatego ważne są u nas separatory tłuszczów, by oczyszczalnia wciąż sprawnie działała i się nie zapychała zbyt szybko.

masa.com.pl

Naprawa wag


Pod warunkiem, że bardzo ważna jest dla Ciebie niezawodna kategoria sprzedawanych wyrobów jak również uczynne, a także przychylne postawa wobec partnerów, to zachęcamy do zapoznania się z asortymentem przedsiębiorstwa MASA Zenon Kolankowski. Nietuzinkowa oferta zrzeszająca mnóstwo akcesoriów i usług jak na przykład naprawa wag, wagi kolejowe, wagi platformowe, mierniki wagowe, podzespoły do wag oraz terminale wagowe, to wybrany z zasadniczych przymiotów pracy, który stał się uznany przez dużą ilość klientów.

crowncenter.pl

Odlewnie w Polsce


Przedsiębiorstwo Crown Center specjalizuje się w produkcji elementów takich jak słupy, zegary, umywalni, artykuły przemysłu maszynowego i wiele innych. Wykonywane przez nas akcesoria przygotowujemy przy wykorzystaniu techniki odlewu materiałów nieżeliwnych. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z asortymentem.

https:

Stacje meteorologiczne


Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej A-Ster w Krakowie oferuje zaawansowane technologicznie stacje meteorologiczne, które przewidują pogodę z wysoką dokładnością. To systemy analizujące zmiany ciśnienia atmosferycznego, zachmurzenie, temperaturę oraz wilgotność powietrza. W ofercie również anemometry.

https:

Producent oświetlenia led


Dysponująca ponad 20-letnim doświadczeniem w branży firma ROSA to ceniony zarówno w Polsce, jak i na świecie producent oświetlenia LED. Działamy w oparciu o znajomość najnowszych, najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Naszą specjalnością jest wytwarzanie kompletnych systemów oraz elementów lamp ulicznych, parkowych.

https:

Blacha zimnowalcowana


Szukasz wytrzymałego surowca do instalacji grzewczych lub wyrobu sprzętu AGD? Przedsiębiorstwo Serwistal gwarantuje materiały najwyższej jakości. W szczególności polecanym przez nas produktem jest blacha zimnowalcowana o normalnej lub ulepszonej jakości powierzchni, z opcją oliwienia lub nieoliwienia. Tworzywo uzyskiwane jest dzięki metodzie modelowania za pomocą niskiej temperatury, co wpływa na jego wytrzymałość.

https:

Gadżety na wieczór kawalerski


W ofercie naszego sklepu znajdziesz oryginalne, zabawne gadżety na wieczór kawalerski. Dostępne u nas gry planszowe, kieliszki i inne akcesoria urozmaicą to szczególne wydarzenie. Proponujemy gry dla par, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla przyszłego pana młodego. Dostępne w naszym sklepie zabawne artykuły pomogą zbudować odpowiedni nastrój zarówno podczas imprez z kolegami, jak i podczas intymnych chwil z partnerką.

https:

imprezy integracyjne dla firm


Chcesz zorganizować spotkanie pracownicze dla osób z Twojego przedsiębiorstwa, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Zrobimy to za Ciebie - nasz zespół w sposób kompleksowy organizuje imprezy integracyjne dla firm. Zaczynając od wyboru miejsca dostosowanego do Twoich upodobań, przez nadanie wyjątkowej tematyki, aż po rozrywkę i obsługę techniczną.

sps-namioty.pl

Wynajem namiotów - Smoliński Party Service


Jeżeli szukają Państwo przenośnych konstrukcji, które pozwolą na zorganizowanie wydarzeń w plenerze, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Smoliński Party Service. Oferujemy wynajem namiotów na imprezy okolicznościowe i wydarzenia innego typu, zapewniając szeroki wybór najlepszych konstrukcji, wyróżniających się pod względem estetyki oraz solidności. Są trwałe, odpowiednio zabezpieczają przed deszczem, wiatrem i słońcem, a także są wyjątkowo eleganckie, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji.

https:

organizacja eventów w plenerze


Podstawą naszej działalności jest organizacja eventów. Jesteśmy w stanie przygotować wydarzenie każdego rodzaju - zarówno konferencje, jak i pikniki firmowe w plenerze. Nasi specjaliści obdarzeni zdolnością planowania zadbają o to, by wszystko było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Skorzystaj z naszej oferty - jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z organizacji imprez okolicznościowych, przeprowadzonych przez naszą firmę.

www.szachy-szafraniec.pl

Szachy z drewna


Posiadamy w naszej ofercie wybór plansz i bierek z naturalnych tworzyw. Szachy z drewna to elegancki i tradycyjny zestaw. Elementy są wykonane ręcznie, z precyzją rzeźbienia i dbałością o detale. Produkt jest trwały dzięki zawiasom oraz pokryciu elementów specjalną emalią. Posiadamy szeroki wybór kolorów i rozmiarów.

https:

park krajobrazowy dolina bystrzycy szlaki piesze


Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego campingu z bazą kajakową położonego w województwie dolnośląskim. Obejrzysz u nas Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy. Szlaki piesze zaczynają się niedaleko naszej bazy noclegowej. Możesz spędzić u nas kilka nocy pod namiotem lub w camperze i wybrać się na wędrówki po malowniczych miejscach.