Budownictwo, domy

www.wimaspj.pl

Narzędzia malarskie


Pamiętajmy jednak o odpowiednim zabezpieczeniu powierzchni, żeby nie wybrudzić pozostałych elementach pokoju. Wystarczy duża płachta folii i trochę taśmy. I na końcu oczywiście jakieś wiaderko z wodą i rozpuszczalnikiem, by umieścić tam użytkowane narzędzia malarskie.

www.alu-const.pl

Ogrody zimowe Szczecin


Wykonujemy zarówno gotowe projekty jak i realizujemy zamawiane przez klientów. Nasze ogrody zimowe konstruujemy na różne sposoby i z różnych tworzyw. Jeśli chodzi o okna na ogrody zimowe, ostatnio najpopularniejsze są okna plastikowe, ze względu na ich lekkość, wygodę w montażu, łatwość w utrzymaniu w czystości oraz lepsze właściwości izolacyjne. Oczywiście proponujemy też inne okna na ogrody zimowe - Szczecin to miasto polecane przez naszych zadowolonych klientów. Projektowane przez nas ogrody zimowe mogą mieć dowolny kształt, dowolną ilość oszklonej powierzchni nawet w najbardziej nietypowych kształtach.

www.pro-house.pl

Okna plastikowe


W bogatym asortymencie naszej firmy znajdują się doskonałej jakości okna plastikowe oraz drewniane, drzwi, meble, rolety, żaluzje. To propozycja, która dostępna jest zarówno w naszych salonach - w Piasecznie oraz w Warszawie, jak również na naszej stronie internetowej. Zachęcamy gorąco do zamawiania!

www.swiatdrewna.com

Deska podłogowa dębowa


Sprzedawana przez nas deska podłogowa dębowa to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć klasyczny drewniany parkiet. Dzięki swojej wytrzymałości zachowuje trwałość przez wiele lat, stając się prawdziwą ozdobą pokoju. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty - wybierz najlepszą deskę podłogową dębową na rynku.

www.radeco.com.pl

www.radeco.com.pl - Grzejniki łazienkowe drabinkowe


Dostępne w naszym asortymencie grzejniki łazienkowe i ich drabinkowe konstrukcje, cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Nasi klienci doceniają połączenie estetyki i praktyczności tych grzejników, dlatego tak chętnie korzystają z naszych usług. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

www.tkz.com.pl

Nasypy budowlane


Jednym z elementów oferty naszej firmy jest budowa nasypów drogowych. Wykonywane są one przez specjalistów, których zaangażowanie w połączeniu z pracą nowoczesnych maszyn powoduje, że wszystkie usługi są realizowane rzetelnie i terminowo. Zleć nam budowę realizację projektu i przekonaj się, na czym polega współpraca z profesjonalistami.

www.sigma-bud.pl

Rusztowanie elewacyjne


W ramach oferowanych przez nas usług proponujemy zawsze sprawdzone akcesoria, idealne na placu budowy. Gwarantujemy pełne zadowolenie nawet najbardziej wymagającego Klienta. Prezentujemy w ofercie liczne rusztowania elewacyjne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Sprawdź już dzisiaj i wybierz najlepsze konstrukcje na plac budowy!

domyskibinski.pl

domyskibinski.pl : Skibiński domy z drewna


Czy zgadzacie się Państwo z tezą, iż domy z drewna wyróżniają się nie tylko wyjątkową aparycją, ale i swoistym, niepowtarzalnym Klimatem? Jeśli tak, może zechcielibyście rozważyć budowę tego typu miejsca na własny użytek? Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami firmy Skibiński, której uszczęśliwianiu polega na uszczęśliwianiu rodzin.

www.sedyment.com.pl

Biologiczna oczyszczalnia ścieków


Niektórzy często pytają w jakich warunkach można stosować przydomowe oczyszczalnie ścieków. Czy są jakiekolwiek ograniczenia? Przede wszystkim, biologiczne oczyszczalnie ścieków zalecane są w przypadku, gdy praktycznie niemożliwe jest podłączenie danego gospodarstwa domowego do danej sieci kanalizacyjnej (lub po prostu gdy jest to nieopłacalne).

www.dor-tex.pl

http://www.dor-tex.pl - Domy kanadyjskie


Coraz więcej osób w Polsce jest zainteresowana lub decyduje się na budowę domów kanadyjskich, czyli drewnianych. A to z tego powodu, że są one tańsze, a trwałością nie ustępują tradycyjnym budowlom. Obszar naszego działania to województwo łódzkie. Dodatkowo, drewno buduje szczególny mikroklimat, który jest bardzo dobry dla zdrowia człowieka.

www.drewnex.biz

Drewnex


Firma Drewnex specjalizuje się w produkcji energooszczędnych, ekologicznych domów drewnianych z różnych gatunków drewna oraz z wykorzystaniem różnorodnych technologii. Oferujemy także usługi projektowe oraz montażowe. Obecnie w naszej ofercie znajduje się kilkaset projektów domów drewnianych całorocznych, letniskowych oraz mniejszych domków ogrodowych.

docieplam.pl

Pianka poliuretanowa Kujawsko Pomorskie


Firma Docieplam specjalizuje się w produkcji lekkich pianek poliuretanowych przeznaczonych do termoizolacji obiektów mieszkalnych i użytkowych. Nasze wyroby doskonale sprawdzają się jako ocieplenie dachów i innych elementów budynków, zapewniając optymalną temperaturę niezależnie od pory roku, są przy tym bardzo wydajne i bezpieczne.

steelaprofil.pl

Kształtowniki i profile stalowe


W naszej ofercie posiadamy kształtowniki i profile stalowe, które zapewniają Państwu nie tylko bardzo prosty montaż, ale również izolacje akustyczną, która blokuje fale dźwiękowe przed przenikaniem w bardzo dużej mierze. Nasze fachowe produkty spełniają wszystkie normy wymagane dla tego typu wyrobów.

domywdrewnie.pl

http://domywdrewnie.pl/


Przedsiębiorstwo DomLux z Wisły specjalizuje się w realizacji prac budowlanych w zakresie wznoszenia domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej. Proponujemy szeroki wybór modeli zawierających elementy architektury góralskiej oraz możliwość indywidualnego dopasowania projektu do potrzeb i oczekiwań Klienta. Wykonujemy budynki z bala litego oraz płazów, o wysokich walorach estetycznych i ekologicznym charakterze.

www.budowadomuzdrewna.pl

http://budowadomuzdrewna.pl


Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu drewnianych konstrukcji. Specjalnością przedsiębiorstwa Baligówka jest budowa domów w stylu góralskim, które w całości są wykonane z bali. Oferujemy oddanie konstrukcji do użytku w stanie surowym, zamkniętym lub też gotowym do wprowadzenia się.

www.winkielinwallsystem.pl

Winkiel In-Wall System - elementy montażowe do toalety


Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które doceniają innowacyjne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Przedsiębiorstwo Winkiel proponuje Państwu zestaw podtynkowy do instalacji umywalek, bidetów, pisuarów oraz misek WC oraz wiele innych artykułów sanitarnych. Po więcej szczegółów odsyłamy do naszej strony internetowej.

www.geosiatki.com

Stabilizacja gruntu


Proponujemy Państwu siatki wykonane ze starannie dobranych mieszanek tworzyw sztucznych, które w trakcie produkcji przechodzą przez szereg etapów, wzmacniających ich strukturę. Ich głównym zadaniem jest stabilizacja gruntu. Wyroby od firmy Polgrid doskonale sprawdzą się w budownictwie drogowym, a także remoncie nasypów.

www.pcpbudowa.pl

PCP Budowa


W naszej firmie dążymy do najwyższej jakości i trwałości podczas wylewania posadzek. Dlatego jednym ze stosowanych przez PCP Budowa materiałów jest pianobeton - tworzywo niezwykle lekkie, nadające się do zastosowania w budownictwie i wykończeniach, o wysokim stopniu izolacji. Dbając o stronę techniczną naszych usług nie zapominamy także o estetyce.

pikula.pl

http://rury-pikula.pl/


W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo liczne rury PP, jakie wykorzystywane są do uzyskiwania najbardziej wytrzymałych i szczelnych, a także odpornych na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych czy atmosferycznych, na jakie są one narażonymi instalacji wodno-kanalizacyjnych. Zapraszamy na stronę.

boxplay.pl

Domki gotowe do zamieszkania


Poszukując niedrogich, funkcjonalnych rozwiązań, warto zwrócić uwagę na te oferowane przez firmę BOXPLAY.PL. Nasze boxy mieszkalne to całoroczne, mobilne domki, które świetnie sprawdzają się w swojej roli. Mogą zostać dowolnie zaaranżowane wewnątrz, ingerować można również w kolorystykę oraz wygląd elewacji.