Gastronomia

ai-cateringwarszawa.pl

Ai-Cateringwarszawa.pl : Art'Impression Catering Sp. z o.o.


Warszawa jako jedno z większych miast polski jest doskonałym przykładem na dynamiczny rozwój tego sektora. Efektem wzrostu zainteresowania tymi usługami jest także coraz większa konkurencja na ryku firm oferujących catering. Warszawa i jej cateringowy rynek są na to wspaniałym dowodem. Zastosowanie nowych technologii przyspieszających proces gotowania i przyrządzania potraw to kolejny krok na drodze do usprawnienia świadczeń cateringowych na rzecz zarówno firm jak i klientów indywidualnych.

vipcatering.pl

http://www.vipcatering.pl/


Chcesz zorganizować najlepsze wesele? A może interesuje Ciebie piknik firmowy na którym będziesz mógł zintegrować swoich pracowników? Skorzystaj z usług firmy Vip Catering! Jest to czołowa firma oferująca usługi cateringowe w Poznaniu! Imprezy okolicznościowe, eventy - oni wszystko to dla Ciebie zorganizują!

https:

http://www.taniegastro.com.pl/ - Urządzenia gastronomiczne


Proponujemy Państwu najwyższej jakości urządzenia gastronomiczne - sklep internetowy Tanie Gastro robi wszystko aby ekwipować klientów w urządzenia gastronomiczne takie jak szafy i regały chłodnicze, zmywarki gastronomiczne i inne wyposażenie. Za sprawą zakresu innowacji możemy dać radę najwyższym oczekiwaniom naszych klientów dostarczając oznaczające się precyzją wykonania urządzenia. Zapraszamy!

www.piastpol.pl

Woda źródlana


Niezależnie od tego czy starasz się prowadzić zdrowy tryb życia, czy też stronisz od aktywności, ta życiodajna ciecz powinna być zawsze obecna w Twoim jadłospisie. Woda źródlana PiastPol o pH 7,2 to doskonały wybór dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia, który chce zaczynać dzień od porządnej dawki minerałów.

https:

http://grycan.pl/


Jeśli zdecydujecie się Państwo na długi spacer podczas jednego z pierwszych wiosennych dni, jako zwieńczenie podróży ustalcie wstąpienie do kawiarni Grycan. To w niej bowiem, znajdziecie Państwo najbardziej smakowite lody gałkowe, które okazują się swoim smakiem przypominać te naturalne, tworzone w domowej kuchni.

www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl

Chłodzące szafy wystawowe


Oferowane przez firmę Probox szafy chłodnicze najczęściej spotykane są w supermarketach w działach z mrożonkami. Mogą być jednak również dobrym wyposażeniem osiedlowego sklepiku. Są funkcjonalne i oszczędzają przestrzeń. Szklane drzwi eksponują towar i ułatwiają znalezienie go. Polecamy również regały otwarte.