Gastronomia

ai-cateringwarszawa.pl

Ai-Cateringwarszawa.pl : Art'Impression Catering Sp. z o.o.


Warszawa jako jedno z większych miast polski jest doskonałym przykładem na dynamiczny rozwój tego sektora. Efektem wzrostu zainteresowania tymi usługami jest także coraz większa konkurencja na ryku firm oferujących catering. Warszawa i jej cateringowy rynek są na to wspaniałym dowodem. Zastosowanie nowych technologii przyspieszających proces gotowania i przyrządzania potraw to kolejny krok na drodze do usprawnienia świadczeń cateringowych na rzecz zarówno firm jak i klientów indywidualnych.

www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl

szafy


Oferowane przez firmę Probox szafy chłodnicze najczęściej spotykane są w supermarketach w działach z mrożonkami. Mogą być jednak również dobrym wyposażeniem osiedlowego sklepiku. Są funkcjonalne i oszczędzają przestrzeń. Szklane drzwi eksponują towar i ułatwiają znalezienie go. Polecamy również regały otwarte.

https:

Lody Gdańsk


Specjalnością rodzinnej firmy Grycan jest produkcja najwyższej jakości lodów wyłącznie ze świeżych składników. Dostępne już teraz w ponad 100 smakach, można je kupić w pudełku i delektować się nimi w domu. Zapraszamy jednak również do sieci naszych ponad 140 kawiarni znajdujących się na terenie całego kraju. Jedną z nich jest lodziarnia w Gdańsku. Znajdziecie tam Państwo nasze doskonałe wyroby oraz przyrządzane na ich bazie wyśmienite desery, a także domowe wypieki oraz napoje.

taniesloiki.pl

Słoiki na zaprawy


Niemal każda polska rodzina szykuje własne przetwory na zimą. Najpopularniejsze są wszelkiego rodzaju kompoty, ogórki kiszone, dżemy i konfitury. W naszym sklepie znajdziesz słoiki na zaprawy, które pomogą Ci bezpiecznie je przechować. Posiadamy produkty różniące się pojemnością, kolorem, a także grubością szkła.

https:

Bezbutlowe dystrybutory wody


Dostępne w naszym asortymencie bezbutlowe dystrybutory wody to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na pobieraniu świeżej wody pitnej. Nasz produkt dostępny jest w bardzo korzystnych cenach i charakteryzuje się wielofunkcyjnością (woda gorąca, zimna, a nawet gazowana!) oraz wydajnością. Zapraszamy!

www.zesmakiem.com.pl

Catering


Zastanawiasz się, która firma cateringowa udostępnia najlepszą ofertę przyjęć rodzinnych, na których serwowane są pyszne, tradycyjne obiady domowe? Koniecznie zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą! Proponujemy najlepsze sposoby na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Nasze obiady domowe rozpieszczają podniebienia każdego uczestnika przyjęcia! Wszyscy klienci, którzy już skorzystali z naszych usług, docenili pyszne posiłki oraz korzystne warunki współpracy. Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszej oferty!