Gastronomia

ai-cateringwarszawa.pl

Ai-Cateringwarszawa.pl : Art'Impression Catering Sp. z o.o.


Warszawa jako jedno z większych miast polski jest doskonałym przykładem na dynamiczny rozwój tego sektora. Efektem wzrostu zainteresowania tymi usługami jest także coraz większa konkurencja na ryku firm oferujących catering. Warszawa i jej cateringowy rynek są na to wspaniałym dowodem. Zastosowanie nowych technologii przyspieszających proces gotowania i przyrządzania potraw to kolejny krok na drodze do usprawnienia świadczeń cateringowych na rzecz zarówno firm jak i klientów indywidualnych.

vipcatering.pl

http://www.vipcatering.pl/


Chcesz zorganizować najlepsze wesele? A może interesuje Ciebie piknik firmowy na którym będziesz mógł zintegrować swoich pracowników? Skorzystaj z usług firmy Vip Catering! Jest to czołowa firma oferująca usługi cateringowe w Poznaniu! Imprezy okolicznościowe, eventy - oni wszystko to dla Ciebie zorganizują!

https:

Woda źródlana


Niezależnie od tego czy starasz się prowadzić zdrowy tryb życia, czy też stronisz od aktywności, ta życiodajna ciecz powinna być zawsze obecna w Twoim jadłospisie. Woda źródlana PiastPol o pH 7,2 to doskonały wybór dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia, który chce zaczynać dzień od porządnej dawki minerałów.

www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl

szafy


Oferowane przez firmę Probox szafy chłodnicze najczęściej spotykane są w supermarketach w działach z mrożonkami. Mogą być jednak również dobrym wyposażeniem osiedlowego sklepiku. Są funkcjonalne i oszczędzają przestrzeń. Szklane drzwi eksponują towar i ułatwiają znalezienie go. Polecamy również regały otwarte.

u-jedrusia.pl

pierogi z kapustą i grzybami


Jesteśmy wieloletnią firmą rodzinną, która od ponad 35 lat przygotowuje dla swoich Klientów pyszne dania mięsne i jarskie. Jedną z naszych propozycji są wyśmienite, tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami. Do ich wykonania wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone składniki, gwarantujące doskonały smak i niezwykły aromat.

https:

Lody Gdańsk


Specjalnością rodzinnej firmy Grycan jest produkcja najwyższej jakości lodów wyłącznie ze świeżych składników. Dostępne już teraz w ponad 100 smakach, można je kupić w pudełku i delektować się nimi w domu. Zapraszamy jednak również do sieci naszych ponad 140 kawiarni znajdujących się na terenie całego kraju. Jedną z nich jest lodziarnia w Gdańsku. Znajdziecie tam Państwo nasze doskonałe wyroby oraz przyrządzane na ich bazie wyśmienite desery, a także domowe wypieki oraz napoje.

taniesloiki.pl

Słoiki na zaprawy


Niemal każda polska rodzina szykuje własne przetwory na zimą. Najpopularniejsze są wszelkiego rodzaju kompoty, ogórki kiszone, dżemy i konfitury. W naszym sklepie znajdziesz słoiki na zaprawy, które pomogą Ci bezpiecznie je przechować. Posiadamy produkty różniące się pojemnością, kolorem, a także grubością szkła.