Gastronomia

ai-cateringwarszawa.pl

Ai-Cateringwarszawa.pl : Art'Impression Catering Sp. z o.o.


Warszawa jako jedno z większych miast polski jest doskonałym przykładem na dynamiczny rozwój tego sektora. Efektem wzrostu zainteresowania tymi usługami jest także coraz większa konkurencja na ryku firm oferujących catering. Warszawa i jej cateringowy rynek są na to wspaniałym dowodem. Zastosowanie nowych technologii przyspieszających proces gotowania i przyrządzania potraw to kolejny krok na drodze do usprawnienia świadczeń cateringowych na rzecz zarówno firm jak i klientów indywidualnych.

vipcatering.pl

http://www.vipcatering.pl/


Chcesz zorganizować najlepsze wesele? A może interesuje Ciebie piknik firmowy na którym będziesz mógł zintegrować swoich pracowników? Skorzystaj z usług firmy Vip Catering! Jest to czołowa firma oferująca usługi cateringowe w Poznaniu! Imprezy okolicznościowe, eventy - oni wszystko to dla Ciebie zorganizują!

www.piastpol.pl

Woda źródlana


Niezależnie od tego czy starasz się prowadzić zdrowy tryb życia, czy też stronisz od aktywności, ta życiodajna ciecz powinna być zawsze obecna w Twoim jadłospisie. Woda źródlana PiastPol o pH 7,2 to doskonały wybór dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia, który chce zaczynać dzień od porządnej dawki minerałów.

www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl

szafy


Oferowane przez firmę Probox szafy chłodnicze najczęściej spotykane są w supermarketach w działach z mrożonkami. Mogą być jednak również dobrym wyposażeniem osiedlowego sklepiku. Są funkcjonalne i oszczędzają przestrzeń. Szklane drzwi eksponują towar i ułatwiają znalezienie go. Polecamy również regały otwarte.

https:

Worki LDPE


Wyjątkowo wytrzymałe, estetyczne wizualnie i całkowicie ekologiczne - oto krótka charakterystyka oferowanych Państwu worków LDPE. Jako uznani w branży producenci, korzystamy tylko z surowców wtórnych i tworzymy wyroby o rozmaitych pojemnościach, a przede wszystkim największej na rynku wytrzymałości. Szczegółowe informacje na naszej stronie www na którą zapraszamy.

u-jedrusia.pl

pierogi z kapustą i grzybami


Jesteśmy wieloletnią firmą rodzinną, która od ponad 35 lat przygotowuje dla swoich Klientów pyszne dania mięsne i jarskie. Jedną z naszych propozycji są wyśmienite, tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami. Do ich wykonania wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone składniki, gwarantujące doskonały smak i niezwykły aromat.

https:

Lody Gdańsk


Specjalnością rodzinnej firmy Grycan jest produkcja najwyższej jakości lodów wyłącznie ze świeżych składników. Dostępne już teraz w ponad 100 smakach, można je kupić w pudełku i delektować się nimi w domu. Zapraszamy jednak również do sieci naszych ponad 140 kawiarni znajdujących się na terenie całego kraju. Jedną z nich jest lodziarnia w Gdańsku. Znajdziecie tam Państwo nasze doskonałe wyroby oraz przyrządzane na ich bazie wyśmienite desery, a także domowe wypieki oraz napoje.